Constituto

Kategórie
 
 
 
 
 

Kamenná predajňa

Profesionálna montáž

Kompletný servis

Už 25 rokov na trhu

 

 
 

O nás

Naša spoločnosť AQUAMONTS s.r.o. pôsobí v oblasti dovozu a predaja čerpacej techniky už od roku 1995. Vo svojej činnosti nadviazala na vyše dvadsaťročné skúsenosti z oblasti vývoja, výroby, predaja a servisu čerpadiel.

 

SORTIMENT

Náš sortiment tvoria predovšetkým ponorné čerpadlá na čistú a znečistenú vodu, ako i povrchové čerpadlá pre maloobchod a pre použitie v priemysle, v poľnohospodárstve, v stavebníctve a pod. s rôznymi druhmi motorov, ďalej rôzne príslušenstvo a doplnky k čerpadlám.

Potrebujete čerpadlo – vyžiadajte si našu ponuku

 

PORADENSTVO

Využite naše viacročné skúsenosti pri výbere a aplikácii čerpadiel. Navrhneme Vám optimálne riešenie a výber najvhodnejšieho čerpadla pre Vaše prevádzkové podmienky. Pomôžeme Vám pri výmene zastaralých resp. kúpe nových čerpadiel.

Neviete sa rozhodnúť – zavolajte nám

 

DODÁVKY

Dodávky kvalitných a cenovo veľmi prijateľných čerpadiel podľa Vašich potrieb až na miesto určenia. Ponúkame Vám kompletné dodávky čerpadiel vrátane elektrického ovládania a príslušenstva.

 

SERVIS

Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky nami dovážané výrobky i na niektoré iné typy čerpadiel. Zabezpečíme rýchlu a spoľahlivú opravu k spokojnosti zákazníka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia